We are looking forward to welcoming you to Prague

Zdeněk Švestka, born on 30 September 1925 in Prague, passed away on 2 April 2013 in Bunschoten. The group photo documents a celebration during "IAU General Assembly" in Prague in 2006 when Z. Švestka was awarded by a special medal for his great work for the Solar Physics journal.

Jackpoty jsou pro hráče online kasin jedním z největších lákadel, které hrám, jako jsou výherní automaty, dodávají další vrstvu zábavy. Nabízejí obrovské, někdy až život měnící výhry, aniž by hráči museli sázet velké částky. O typické výši jackpotu se rozhoduje ještě před začátkem hry, takže přesně víte, kolik můžete vyhrát. U progresivních jackpotů se však tato částka neustále zvyšuje, dokud někdo nevyhraje. V seznamu nejlepších online kasin najdete v nabídce spoustu automatů s jackpotem a progresivních automatů.

June 13, 2014
List of registered participants and List of accepted posters was updated

June 2, 2014
We added Conference dinner for Wednesday, June 25 for the price 40€ at Restaurant “Novoměstský pivovar“ The dinner includes 3-course menu and unlimited beverages (beer, wine, soft drinks, coffee or tea). Tickets for sale at the registration desk on Monday

Některé kasinové stránky umožňují registraci a hraní automatů o skutečné peníze bez vkladu. V takovém případě získáte bonus za pouhou registraci účtu. Bonus za registraci může být poskytnut jako bonusové peníze připsané na váš zůstatek na účtu nebo jako roztočení zdarma na automaty za realne penize. Mějte na paměti, že výhry lze vybrat až po provedení vkladu a splnění požadavků na sázení, proto si pro více informací přečtěte podmínky bonusu.