ÚVODNÍ STRÁNKA - STAN 2016

Stát musí zajistit bezpečnost svých občanů. Vždy nastanou nepředvídané situace. Kraje by ale mohly jejich počet a míru rizika snížit. Stát musí zajistit dostupnost základní zdravotní péče ve všech regionech. Chceme proto zastavit ubývání praktických lékařů. Naopak kraje musí posílit svou účast v programech zaměřených na zdravotní prevenci (příspěvky na preventivní vyšetření, poradenství či vzdělávací aktivity).

Zahrajte si nejlepší online automaty za penize během několika minut v některém z kasin uvedených na této stránce. Tato online kasina nabízejí stovky výherních automatů a progresivních automatů od nejlepších poskytovatelů a nabízejí lukrativní bonusy za výherní automaty, abyste mohli začít. Přečtěte si, kde najdete nejlepší kasina s výherními automaty a klíčové tipy pro hraní online automatů o skutečné peníze.

Otevřeli jsme radnice, otevřeme i kraje. Jsme transparentní a vážíme si spolupráce. Internetové stránky krajů budou přehledné a budou upozorňovat na změny legislativy. Kraje budou zveřejňovat uzavřené smlouvy v registru smluv, a to ještě před účinností zákona, který tuto povinnost ukládá. Zasadíme se o transparentní a jednoduché dělení krajských dotací. Všechny krajské rozpočty budou veřejně přístupné ve formě rozklikávacích rozpočtů na webových stránkách.

Jsme zde, abychom vám pomohli užít si hraní v nejlepsi online kasina. Abyste je našli, naši odborníci před doporučením jakékoli stránky s hazardními hrami zkontrolují výhody pro Čechy. Líbí se nám funkce, jako jsou bezplatná čísla podpory, obrovské jackpoty, uvítací bonusy, české bankovní možnosti a samozřejmě rozmanitost her.

Senioři mají právo na kvalitní podzim života a osoby s handicapem na život bez bariér. Podpoříme asistenční služby, terénní pracovníky a tzv. školky pro seniory, namísto rozrůstání velkých ubytovacích komplexů. A protože si vážíme stáří a zkušeností s ním spjatých, v krajích zřídíme zvláštní poradní orgán, který bude tvořen právě touto skupinou lidí. Budeme podporovat chráněné bydlení pro osoby s mentálním, ale i kombinovaným postižením, a vytvoření nových kapacit pro osoby např. s Alzheimerovou chorobou. Prostředky získáme z evropských fondů, státního a krajského rozpočtu, ale také ze soukromých zdrojů tam, kde bude existovat privátní poptávka.