Užij si svá práva

Sociální sítě jsou fenomenální vynález. Díky nim může být člověk v kontaktu s přáteli, bývalými spolužáky nebo rodinou, ať už jsou na druhém konci světa nebo ve vedlejší místnosti.

Mohou být úzce profilované a zaměřovat se např. na milovníky vína, bývalé spolužáky, vyznavače golfu či hudebníky a jejich fanoušky. Ty největší jako např. v rámci systému Facebook nebo Twitter prostě jen propojují přátele a známé. Jejich použití je velmi jednoduché. Navíc ruší některé sociální bariéry, které v běžné offline komunikace přirozeně dodržujeme. Mimo jiné i díky tomu navozují atmosféru zdánlivého bezpečí a intimity. Proto sociálním sítím mnohdy sdělujeme více než je nutné a rozumné. Sociální sítě tak koncentrují obrovská množství osobních dat, které dáváme všanc nejen přátelům a známým.

Ano, všechna online casina pro české hráče v užším výběru jsou kontrolována z hlediska spravedlivých a náhodných her a mají licenci od uznávaných orgánů v odvětví hazardních her. U hráčů mají vynikající výsledky, pokud jde o rychlé vyplácení a plnění bonusů i případných problémů s hráči.

Nové technologie elektronické komunikace i nové způsoby pořizování a zpracovávání obrazového a zvukového záznamu, rozšířily možnosti zaměstnavatelů kontrolovat své zaměstnance. V posledních letech se tak objevují případy sledování emailové, telefonické či jiné elektronické komunikace zaměstnanců, sledování jejich pohybu prostřednictvím GPS či polohy mobilního telefonu, sledování pomocí kamerových systémů.

Výherní automaty online s vysokým limitem sázek vyžadují vyšší sázky při každém roztočení. Tyto automaty jsou zpočátku dražší, ale na oplátku nabízejí vyšší procento výher než jejich protějšky s nižším limitem. Někdy můžete chtít hrát za sázky, které jsou dostatečně vysoké, abyste získali slušné výnosy, ale zároveň nechcete prohrát více peněz, než si můžete dovolit. Vždy mějte své limity pod kontrolou a hrajte bezpečně. Nikdy není dobrý nápad hrát nad limity svého bankrollu a vyhrávat, abyste se vyhnuli ztrátám, nikdy nefunguje. Nezapomeňte také, že mnoho automatů o skutečné peníze umožňuje sázet na více výherních řadách, což vás může přimět k tomu, že poměrně rychle skončíte u vysokých sázek.

Proti nepřiměřenému, tajnému či ponižujícímu dohledu se však můžete bránit.

V posledních letech prudce roste počet instalovaných kamerových systémů, které zabírají veřejně přístupné prostory. I když je právní úprava jejich zavádění

Lidé často nerespektují soukromí dětí a mnohdy si to ani neuvědomují. Narušiteli soukromí dětí nemusí být jen cizí lidé, nezřídka se jimi stávají učitelé, příbuzní nebo rodiče. Mnozí z nás se setkali například s tím, že rodiče nebo třeba vedoucí na dětských letních táborech čtou soukromou dětskou korespondenci.