Busker Jam | Nechte se objevit

Busking frčí! Pilsen Busking Fest 2016
20. 10. 2016
Máme radost, že od začátku fungování BuskerJamu v roce 2014 se busking dostal do širšího povědomí veřejnosti a pouliční umění začali oslavovat  další města v Čechách. Např. červnový Buskers Fest v Českých Budějovicích, srpnový festival pouličního umění  Do klobouku v Jindřichově Hradci  nebo již třetí ročník Pilsen Busking Fest na konci září.

Celý článek

René Planka: Zápisník pouličního hráče - Olomouc
10. 10. 2016
My čekali podzim a zatím přišla zima.

Touto parafrází by se dal zdařile popsat můj pocit z rázného sobotního ochlazení, které posunulo měřáky teploměrů o dobrých deset stupňů dolů

Celý článek

René Planka: Zápisník pouličního hráče - Beroun
3. 10. 2016
Takhle bizarní zkušenost z hraní Renek už hodně dlouho nepocítil. Do Berouna mé kroky namířily poté, co jsem odřekl Domažlice a Karlovy Vary. 

Celý článek

Náš tým má dlouholeté zkušenosti s hodnocením webových stránek s hazardními hrami a přesně víme, co je potřeba k vytvoření špičkového internetove kasina s reálnými penězi. Díky tomu, že naše znalosti dobře využíváme, neustále aktualizujeme naše stránky o nová a vzrušující online kasina. Proto si tuto stránku přidejte do záložek a pravidelně nás navštěvujte, abyste zůstali v obraze ohledně kasinových stránek.

O projektu
Portál BuskerJam je součástí celosvětového projektu The Busking Project.

Jeho ambicí je vytvořit funkční buskerskou scénu a obohacovat veřejný prostor v Čechách a na Slovensku. Stránky umožňují hudebníkům vytvořit si vlastní profil s fotkami, videem a zvukovým záznamem a veřejnosti dozvědět se více o hudbě v ulicích.

Co je busking
Pouliční umělecká produkce, převážně hudební, spojená s dobrovolnou odměnou oživení veřejného prostoru.

Pro umělce první možnost vyzkoušení si svého vystoupení na veřejnosti. Škola života, kdy se při hraní na ulici naučí komunikovat s publikem a rozvíjet své schopnosti.

Pro veřejnost kulturní využití veřejného prostoru. Radostné vytržení z denní reality, zastavení a uvolnění, které obohatí a potěší při všedním shonu a procházkách městem.

Po vstupu do online kasina musíte provést počáteční vklad a založit hráčský účet. To vám umožní okamžitě začít hrát automaty online o peníze a vyhrávat skutečné peníze, dokud se vaše výhry nezačnou přičítat k zůstatku na vašem účtu. Většina stránek s online sloty láká nové hráče na skvělé bonusy, jako jsou roztočení zdarma a bonusy za vklad, díky kterým získáte ještě více peněz na hraní.

Znojmo 24. 8. 2015

Cestu tam jsem si solidně ukrátil hrou a zpěvem, z čehož ne všichni byli nadšeni, ale co, vagonů je tu dost. Po příjezdu jsem po dlouhé době pocítil to, čemu se říká časový pres. Výjimečně jsem odložil obvyklé kochání se památkami a mašíroval si to rovnou do centra dění. Horní začátek atypické kopcové pěší zóny mně málem dovolil usadit se, leč příšerný řev reproduktorů nedalekého obchodu s hudbou jasně dával najevo, kdo je tady pánem hluku. Sestoupil jsem tedy úplně dolů a zakempil na poměrně nešťastném rohu, z kterého jsem sice vytěžil, co se dalo, ale příště bych si radši zvolil něco ve středu zóny. Kus ode mě velmi často projížděla nehorázný bordel dělající auta a teď to největší bingo.