LIBORMICHÁLEK

Můj projev na Celostátním fóru Pirátů Jsem rád za příležitost vystoupit se svým projevem na Celostátním fóru Pirátů. Předně jim gratuluji k výsledku průzkumu STEM. Mám radost a věřím, že realita bude nakonec ještě lepší než 5,5%. :-) Potěšila mě ještě jedna informace, a to, že SPD by zůstala na 4%. Beru průzkumy s rezervou, ale byl jsem začátkem roku poněkud nervózní, když to vypadalo, že se SPD do Sněmovny dostane a Piráti ne. Držím palce a celý můj projev naleznete ZDE.

Existuje mnoho online herních automatů a některé jsou lepší než jiné. Abychom vám pomohli, vytvořili jsme seznam nejlepších online heren, které jsme osobně ověřili. Každá z nich je plně licencovaná a bezpečná pro používání a u každé stránky budeme upozorňovat na její vynikající slot, stejně jako na to, co dalšího může nabídnout, pokud jde o automaty za penize.

Prezident má být příkladem odpovědného a slušného jednání Přesně rok před inauguračním projevem nově zvoleného prezidenta bude Senát projednávat návrh novely Ústavy, který předkládám. „Článek 54 odst. 3 Ústavy, který prezidenta republiky vyvazuje z odpovědnosti za výkon funkce, považuji za přežitý a do budoucna nebezpečný. Navrhuji proto, aby prezident měl povinnost jednat odpovědně a důstojně". Kromě zásadní změny v oblasti odpovědnosti prezidenta řeší novela i případy možného střetu zájmů. Stávající zákon o střetu zájmů se totiž na prezidenta republiky nevztahuje.

Hráči v Česko mají to štěstí, že mají na výběr české online casino. Jak však každý hráč ví, ne všechny stránky s hazardními hrami o skutečné peníze jsou si rovny. Proto jsme pro vás sestavili seznam nejlepších možností online kasin CZ, ať už rádi hrajete nejnovější pokery, nebo klasické stolní hry, jako je blackjack.

Anketa v Senátu ohledně podpory občanského kandidáta na prezidenta „Pan Svoboda přišel s návrhem, který by vedl ke kandidatuře pouze 2 vážnějších kandidátů na prezidentský úřad. Pana prezidenta Zemana, který si už na kampaň pořídil běžky a pana nebo paní Alternativu.

Návrh je do určité míry opodstatněný. Podle průzkumu z časopisu Týden by současný prezident mohl v prvním kole získat až 40%, pan Horáček 17% a pánové Švejnar, Stropnický nebo Okamura okolo 5%. Nepovažuji ale za reálné, že se pánové jako Halík, Pospíšil, Pithart, Kolář, Drahoš nebo Sedláček shodnou na podpoře pana Horáčka. Osobnosti z první desítky soutěže www.prezident21.cz by potřebovali moderátora.