Koronavirus?! Spolu to dáme

Pomáháme dostat dobrovolníky tam, kde jsou třeba.

CHCI POMÁHAT
POTŘEBUJI DOBROVOLNÍKY
Sociální služby
Staňte se dobrovolníkem v pandemii Covid19 a pomáhejte v domovech seniorů, které prožívají personální krizi.
Domovy seniorů prochází personání krizí, jak podrobně popisuje reportáž Seznam zpráv.

V zařízeních často chybí desítky zaměstnanců a právě teď potřebují vaší pomoc. Vaše ruce jsou potřeba v kuchyních, jídelnách a základní přímé péči o seniory.

O POMOCI SENIORŮM

V odvětví hazardních her se pohybujeme již řadu let a s jistotou víme jedno - nejlepší online casina je snadné rozpoznat, a přesto je těžké je najít. Proto neustále pracujeme na přidávání dalších recenzí do naší databáze, abychom vám tento proces usnadnili.

Žádosti o pomoc
Ústí nad Labem (Prokopa Diviše)
Dobrovolnické centrum, z.s.
Oslovujeme dobrovolníky a dobrovolnice na rok do Německa. Jsme silní sousedé; němečtí dobrovolníci působí rok v Česku; naopak čeští dobrovolníci získávají roční praxi v organizacích Svobodného státu Sasko. Registrujte se [email protected] Zajištěno kapesné, ubytování, pojištění. Výběr z několika zajímavých míst. Doba přeje připraveným, ozvěte se a vezměte šanci do svých rukou. Jazyk, kontakty, praxe v zahraničí.
vytvořeno: 24. 1. 15:54
zbývá volných míst
10
MÁM ZÁJEM
Kolín (Nad Zastávkou)
Městské sociální a zdravotní služby Kolín
Domov seniorů v Kolíně potřebuje pomoci se základní přímou péčí o klienty (podávání stravy, hygiena). V zařízení jsou Covid pozitivní klienti - ochranné pomůcky zajištěny. Pomůžete?
vytvořeno: 7. 1. 12:00
zbývá volných míst
1
MÁM ZÁJEM
VŠECHNY ŽÁDOSTI (2)

Zapojené dobrovolnické organizace

Projekt podporují

Proč Pomůžeme.si?
Umožňujeme lidem snadno a rychle dostat svou pomoc k těm, kteří ji potřebují. Koordinaci dobrovolníků a neziskovek děláme efektivnější. Hledáme dobrovolníky organizacím, které jsou v souvislosti s koronavirem přetížené. Jedeme v tom společně. Pomůžeme.si.

Kolik nás už pomáhá?
2861
Registrovaných dobrovolníků
18
Dobročinných organizací

Jak to celé funguje?
Chci pomáhat jako dobrovolník!

Zaregistrujte se a v profilu upřesněte své zájmy a kvalifikace.

Nabídneme vám dobrovolnické příležitosti z okolí, nebo si sami vyberete z aktuálních žádostí o pomoc.

Po přijetí žádosti vás kontaktuje příjemce pomoci a domluvíte se na podrobnostech.

CHCI POMÁHAT
Jste organizace, která pracuje s dobrovolníky?
Máme pro vás kompletní řešení, které vám pomůže:

koordinovat rozdělení poptávek mezi dobrovolníky na základě lokality
pracovat s dobrovolníky, které si do aplikace nahrajete *
získat přehled o aktuální dostupnosti dobrovolníků
získat nové dobrovolníky, pokud jich nemáte dostatek, a organizovat jejich nábor
* k dobrovolníkům, které si do aplikace nahrajete, budete mít výhradní přístup jen vy

Kontaktní email: [email protected]

REGISTROVAT ORGANIZACI

Jak jsme již dříve zdůraznili, řada hráčů má negativní zkušenosti s některými nepoctivými online provozovateli. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli otestovat nejlepší kasinové vyherni automaty online za penize a rozhodli jsme se psát pouze o těch, které byly schváleny oficiálními úřady pro hazardní hry nebo kontrolními orgány (již zmíněnými), jako jsou eCOGRA a iTech Labs.

Napsali o nás
neděle 15. listopad 2020 20:45
Pozitivní zprávy - Staňte se dobrovolníkem v domově pro seniory díky portálu Pomůžeme.si
pátek 6. listopad 2020 14:53
ČTK - Dobrovolníky a potřebná sociální zařízení propojí web Pomůžeme.si
pátek 23. říjen 2020 20:13
Hospodářské Noviny - Na jaře šili roušky, teď pomáhají v nemocnicích i domovech důchodců
čtvrtek 26. březen 2020 17:11
Forbes - Příběhy obyčejného hrdinství. Tohle jsou naši #koronaheroes.
sobota 21. březen 2020 17:10
Metro - Nabídněte pomoc! Zapojte se také do akce deníku Metro.
Aktuality
pondělí 9. listopad 2020 19:50
Budeme připraveni pomoci zvládnout plošné testování v domovech seniorů?
Náš projektový tým dva týdny pracuje na tom, aby v každém domově seniorů v ČR věděli, že pokud se dostanou do úzkých s personálem, zkusíme jim sehnat dobrovolníky na výpomoc. Obvolali jsme jich 284 a 254 nám ještě zbývá. Ve většině z těchto zařízení vše zvládají, některá zařízení si krizí už prošla a do cca 40 z nich jsme zprostředkovali 106 dobrovolníků.
Tento týden by se mělo spustit plošné testování, které má odhalit bezpříznakové přenašeče Covid19. Očekáváme, že postižených zařízení budou desítky. Jestli budeme připraveni pomoci tuto krizi zvládnout záleží i na vás. Připojíte se?
pátek 23. říjen 2020 20:10
Rychlý průzkum mezi domy pro seniory
Z našeho dnešního průzkumu mezi domy seniorů vyplývá, že cca 60% nemá v karanténě takový počet zaměstnanců, který by chod domů ohrozil. Zbytek hledá, jak by ulevili kmenovým zaměstnancům a cca 15% domů popsalo, že fungují "na hraně". To znamená, že zatím zvládají, ale hned další zaměstnanec putující do karantény bude znamenat problém. Často dochází ke snížení kvality péče, např. když pečovatelé nemohou z kapacitních důvodů doprovázet klienty na zdravotní vycházky. Vedoucí v domech seniorů si uvědomují, že v krizi se hodí každá pomoc zvenku. Když dobrovolník zaskočí třeba jen na pár hodin, znamená to, že kmenový zaměstnanec může jít ze směny dříve a odpočinout si před další. Většina domů nabídku pomoci uvítalo jako možnost pro řešení krize, která na mě může dolehnout.
pondělí 12. říjen 2020 13:54
Nová vlna Covid-19 opět zaměstnává i dobrovolníky
Pandemie nabírá na síle a organizace opět potřebují dobrovolníky. Jako třeba Centrum sociální pomoci města Litomyšl, kde hledají každou volnou ruku pro pomocné práce při péči o seniory. Snaží se tak předejít situaci, že v případě uvržení personálu do karantény nebudou mít připravenou pomoc. Pokud chcete pomáhat v sociálních službách, registrujte se na https://pomuzeme.si/socialni-sluzby. Pokud přímo v Litomyšli, uveďte to v poznámce registrace.
středa 8. duben 2020 17:21

Zahraniční kasina pro české hráče mají většinou licenci od některého ze zahraničních úřadů, jako je MGA nebo Curacao. Pokud chcete mít naprostou jistotu, že je legální, můžete si číslo licence vždy znovu ověřit, protože některé podvodné webové stránky mohou o své licenci lhát. 

Organizujeme odborné dobrovolníky do sociálních služeb
Kvůli současné situaci hrozí nedostatek personálu v pečovatelských a sociálních službách, jako jsou například domovy pro seniory. Spolu s Hero Clanem a Sestrami v záloze nabíráme dobrovolníky a směřujeme jejich pomoc do domovů seniorů.
středa 8. duben 2020 17:17
Babičky a dědové pečou zdravotníkům, dobrovolníci pomuzeme.si rozváží jejich dobroty
Duhový tandem přišel se skvělým nápadem. Senioři mohou napéct dobroty zdravotníkům a poděkovat jim tak za jejich nasazení. Více na www.dikyzdravotnikum.cz.

Co je vlastně Pomůžeme.si?
Jde o platformu, která je určena ke snazší organizaci dobrovolníků v rámci pandemie Covid19. Spojuje ty, kteří chtějí nezištně pomáhat s organizacemi, které potřebují pokrýt výpadky personálu nebo jednotlivci, kteří díky pandemii řeší nějaké obtíže.

Kdo za projektem stojí?
Applifting - softwarové studio z pražského Karlína, které už 6 let dělá věci jinak. Je nás přes 110 a fungujeme bez manažerů. Nejraději vyrábíme aplikace, které lidem zjednodušují život. Vyvinuli jsme třeba systém pro rychlejší mezinárodní výměnu orgánů k transplantaci. Nebo zabezpečení bankovní aplikace, kterou používají miliony uživatelů napříč Evropou.

www.applifting.cz

[email protected]