Originálním vánočním dárkem pro Vaše blízké může být dárkový poukaz do naší solné jeskyně!

Nabízíme dárkové poukazy v ceně jednotlivého vstupného nebo 5 či 10 vstupových permanentek. Platnost poukázek je jeden rok od data zakoupení. Poukázka poté platí jako vstupenka do naší solné jeskyně nebo si ji obdarovaný vymění na recepci za příslušnou permanentku.

Darujte příjemný zážitek a potěšte milované lidi dárkovou poukázkou pod stromečkem!

Podle Vašeho přání vyrobíme poukaz na jméno a na požadovaný počet vstupů.

Přečtěte si o casina online cz, včetně přehledu dostupných her, kvalitních mobilních kasin a aplikací s reálnými penězi, propagačních akcí pro první vklad s roztočeními zdarma a bonusy pro druhý vklad, odměn pro kasina, cen věrnostních programů, způsobů vkladu a scény online kasinových her v zemi.

Rozvoz po HK ZDARMA.

Pokud jste z daleka je možné vyřešit nákup a předání poukazů elektronickou formou.

Přijměte pozvání do naší Solno-jodové jeskyně AniKa v Hradci Králové, Bezručově ulici. Tento jedinečný relaxačně-ozdravný prostor je velmi prospěšný pro dospělé i děti a vyniká ideálně čistým klimatem, který nahrazuje skutečný pobyt u moře. Vlhký ionizovaný vzduch, bohatý na minerály a stopové prvky má prokazatelné léčivé účinky na mnoho zdravotních potíží. Jedna procedura se tedy dá přirovnat k třídennímu pobytu u moře.

Vítejte ve světě online výherních automatů. Své oblíbené výherní automaty můžete hrat automaty za penize na stolním počítači, notebooku, a dokonce i na cestách pomocí mobilního zařízení. Inovativní technologie změnily způsob, jakým s automaty komunikujeme - k lepšímu. Náš tým neúnavně pracuje na tom, abychom vám doporučili jen ty nejlepší online automaty o skutečné peníze v Česku.

Zásadním faktorem při výstavbě naší jeskyně byla orientace na kvalitu a účinnost. Odborníky přesně propočítané poměry jednotlivých druhů solí a využití nejmodernějších poznatků a technologií zajišťují maximální pozitivní vliv na Vaše zdraví a duševní pohodu.

Na výstavbu naší solné jeskyně bylo použito 11 tun soli, obsahující co nejširší množství minerálů a stopových prvků. Přírodní technologie bez použití jakýchkoli umělých pojiv zajišťuje vysoce sterilní a hypoalergenní prostředí.