ÚČTENKA PRO BABIŠE

Rozčiluje vás chystané zavedení EET - elektronické evidence tržeb? Vadí vám další administrativa, šmírování ze strany státu a riziko úniku dat o vašem podnikání? Vyřiďte to panu ministrovi financí napřímo - pošlete mu fotokopii jakékoliv účtenky od vašeho oblíbeného živnostníka. My se postaráme o předání přímo do rukou Andreje Babiše.

Každý váš hlas se počítá!

Trh s hazardními hrami je velký a rozmanitý. V Česku je poměrně dost místních online kasin a my víme, že je nudné hrát stále na jedné platformě. Proto hledáme jinde a vytvořili jsme tento seznam online casin pro české hráče.

Proto je nutné se na online kasina a katalog her podívat blíže po prozkoumání bezpečnosti dané platformy. Ačkoli se mnoho méně zkušených hráčů domnívá, že nejlepší automaty online za penize jsou víceméně stejné, ve skutečnosti se od sebe velmi liší a mohou se značně lišit technickou strukturou a funkcemi.

NoLimit City je relativně nový poskytovatel her, který byl založen v roce 2014. Přestože je na trhu poměrně nová, dokázala se vyšplhat nahoru a nyní je slušným poskytovatelem v mnoha špičkových mezinárodních kasinech bez licence. Od svého založení vydali mnoho fantastických titulů s inovativními nápady, což dále ukazuje jejich potenciál. Doufáme, že se od nich v budoucnu dočkáme dalších skvělých věcí. Mezi oblíbené sloty od NoLimit City patří Punk Rocker, Tombstone a Oktoberfest.

9 DŮVODŮ PROČ NEZAVÁDĚT ELEKTRONICKOU EVIDENCI TRŽEB
1. Neexistuje seriózní srovnávací studie, která by potvrzovala zvýšení výběru DPH po zavedení evidence.

2. Ze zemí bývalé evropské patnáctky mají evidenci účtenek pouze tři země - Belgie, Švédsko a Itálie.

3. Evidence bude v ČR v prvních pěti letech znamenat zátěž pro stát a živnostníky 14 miliard korun.

4. Podnikatelé musí mít pokladnu propojenou s tiskárnou, software a připojení k internetu (obchodníci bez provozovny mohou mít problém s připojením).

5. Pro stát znamená evidence zvýšení počtu úředníků. Kontroly podnikatelů budou zdržením.

6. Není technicky reálné spustit systém v letech 2016-2017.

7. Ministerstvo financí se bude muset vypořádat se správou obrovského množství dat.

8. Všichni podnikatelé budou muset mít stabilní připojení k internetu. To dnes není pro praktické lékaře nebo veterináře v terénu automatické.

9. Odezva systému a čekání na něj zpomalí provoz v obchodech a restauracích.

ČEHO SE PODNIKATELÉ NEJVÍCE OBÁVAJÍ SE ZAVEDENÍM EET