Protikorupčný pochod

O UDALOSTI
V poslednom čase sme svedkami mnohých korupčných káuz, ktoré končia nevyriešené. Pochodom chceme vyjadriť nesúhlas s týmto stavom, ktorý je dlhodobo neudržateľný a je jedným z hlavných dôvodov extrémizmu na Slovensku.

ORGANIZÁTORI
Organizator pochodu
DÁVID STRAKA

Študent

Organizator pochodu
KAROLÍNA FARSKÁ

Študentka

Naším jasným cílem je poskytnout vám nástroje a informace, které potřebujete k výběru online kasina v Czech Republuc, které vám nejlépe vyhovuje. Možná si ceníte velkého výběru výherních automatů. Nebo si myslíte, že nejdůležitější jsou nabídky a bonusy. Možná je pro vás také nejdůležitější, aby kasino mělo dobrý zákaznický servis. Dbáme na to, aby všechny tyto informace byly snadno dostupné a přehledně uspořádané.

Video automaty jsou vyherni automaty online za penize s realističtějším vzhledem a skvělou grafikou. Patří sem například automaty Rich Wilde and the Book of Dead, Guns N' Roses a Gonzo's Quest. Velmi často najdete video automaty jako samostatnou kategorii v online kasinech, takže tento typ her můžete snadno najít.

Mezinárodní online kasina jsou zde na jednom místě! Víme, že může být obtížné vyhledat populární a renomovaná místa hazardu v roce 2023, ale pokud chcete vyhrát peníze z nejlepších míst na světě a nechcete dělat všechnu tu těžkou práci, jste na správném místě! Milujeme hazardní hry a naše stránka Top 10 je věnována tomu, aby vám pomohla najít ty nejlepší stránky s reálnými penězi. Na světě se najde něco pro každého, a pokud žijete mimo nejpopulárnější země, nechte se provést našimi top 10 kasiny.

„Na to, aby sa stíhala korupcia na najvyšších poschodiach, by ju museli tí najvyšší predstavitelia páchať.“

- ROBERT KALIŇÁK
"Pri podozrení odvolám každého ministra do troch minút."

- ROBERT FICO
NAŠE POŽIADIAVKY:
Vyšetrenie káuz "Bašternák" a "Gorila"
Odvolanie ministra vnútra Kaliňáka a policajného prezidenta Gašpara
Odstúpenie generálneho prokurátora Čižnára a špeciálneho prokurátora Kováčika
Zrušenie tzv. "Mečiarových amnestií"